Připravujeme v roce 2018 kurz projektování šperků v 3D. Bližší info budou na našich stránkách.

Naše učiliště pořádá v průběhu roku několik zajímavých odborných kurzů, které jsou určeny pro zájemce z řad jak našich studentů, tak i široké veřejnosti. Při běhu kurzu je vždy malý počet účastníků (do deseti včetně), čímž je zaručena maximálně individuální péče. Výhodou je také poradenství při výběru vlastního nářadí, případně jeho zapůjčení učilištěm. Termíny jsou dále vhodné i pro mimopražské zájemce (např. leden – březen vždy dva až tři víkendy).

 

Kurz zasazování kamenů, tzv. fasování

Kurz je zaměřen na doplnění odborné přípravy v zasazování drahých kamenů pro učební obor Zlatník – Klenotník. Po zakončení obdrží absolvent certifikát o absolvování kurzu. Cena kurzu činí 4600,-Kč při účasti 10ti osob.

Kurz uměleckého rytí

V tomto kurzu získávají účastnící základní dovednosti v uměleckém rytí do drahých kovů. Po zakončení obdrží absolvent certifikát o absolvování kurzu. Cena kurzu činí 700,- Kč / den.

Individuální Zlatnické kurzy dle Vašich časových možností

Rozsah min. jeden rok, dle požadavků zájemce. Jedná se pouze o praktickou výuku. Na konci kurzu obdrží každý absolvent certifikát. Je určen převážně pro zájemce, kteří mají chuť mít práci s drahými kovy jako své hobby. NOVINKA: Od září 2021 pořádáme kurzy i o víkendech nebo v odpoledních hodinách
 

Aktuální informace o kurzech si můžete přečíst zde.

V ceně všech kurzů je započítáno zapůjčení nářadí a materiál. Na požádání Vám zašleme podrobnější informace.

Přihlašujte se na telefonním čísle 606 870 106 nebo e-mailem .